Ozon Ürünleri80 mg Ozon Jeli

Haftalar boyu laboratuvar ortamında ozona maruz bırakılarak zenginleştirilmiş saf zeytinyağından oluşur. Hassas bölgeler dahil, vücudun her bölgesinde günlük kullanıma uygundur.

Sorunlu bölgenin dezenfekte edilmesine kan dolaşımının hızlanmasına ve yoğun oksijen sağlayarak hücre yenilenme hızının artmasına yardımcı olur böylece ciltte canlanma ve tazelik görüntüsü sağlar. Cildi çevresel dış etkenlere karşı da korumaya yardımcıdır.

Doğum öncesi oluşabilecek çatlakları önlemeye yardımcı olur. Bebek pişiklerinde ve cilt kızarıklıklarında, diş ve dişeti sorunlarında, vücut (ayak, koltukaltı, ağız) kokularının giderilmesine yardımcı olarak da kullanılır.

Hafta 2 kez dişlerinizi ozon jeli ile fırçalayarak ağız içinizi dezenfekte eder ,diş etlerinizin daha sağlıklı olmasını sağlar, ağız içi yara ve problemlerin oluşumunu engeller , ağız kokularınızın giderilmesine yardımcı olursunuz.

Ozon Jeli; Hergün sabah ve akşam temiz cilde hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak kullanıma uygundur. Gündüz kullanımdan yarım saat sonra üzerine mutlaka güneş koruyuculu ozon sütü sürülmelidir.

Haricen kullanılır. İlaç değildir, yan etkisi yoktur.

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Unutmayın! En etkili sonuca ulaşmak için doğru ve düzenli kullanım gereklidir...

80 mg Ozon Jeli tamamen doğal olup hiçbir kimyasal katkı maddesi ve kıvam arttırıcı içermez, saf zeytinyağı ve ozondan oluşur.

160 mg Ozon Kremi

0 derecesinde asit seviyesine sahip naturel sızma zeytinyağının, uzun bir zaman diliminde yüksek miktarda medikal ozona maruz bırakılarak doğal yolla kreme dönüşmesi ile elde edilir. İçeriğindeki ozon miktarı diğer ozon jellerinden çok daha yüksektir. Bu sebeple de cildin hızlı bir şekilde onarılmasında yardımcı ürün  olarak kullanılır. İçeriğinde bulunan yüksek ozon sayesinde, uygulandığı bölgeyi dezenfekte eder.

Güçlü bir antioksidandır. Sorunlu bölgeye uygulandığında içeriğinde bulunan yüksek miktardaki oksijen sayesinde hücrelerin hızla yenilenmesine ve onarılmasına  yardımcı olur.

Cilt yüzeyinde tahrişten dolayı meydana gelen kızarıklıklar, nasırlar, topuk çatlakları, sivilce lekeleri, ameliyat sonrası oluşan izler, yatalak hastalarının vücutlarında oluşan sorunlar, cildinizde oluşan doğum sonrası lekeler ve güneş lekelerinin giderilmesinde yardımcı ürün olarak kullanılır.

Hiçbir katkı maddesi, koruyucu ya da kıvam arttırıcı içermez. Tamamen doğaldır, içeriği saf zeytinyağı ve ozondan oluşur.

160 mg Ozon Kremi, uygulandığı bölge temizlenerek günde iki kez deriye iyice nüfus edecek şekilde sürülür.

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Göze temas ettirmekten kaçınınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir, yan etkisi yoktur.

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Unutmayın! En etkili sonuca ulaşmak için doğru ve düzenli kullanım gereklidir.Gündüz kullanımdan yarım saat sonra üzerine mutlaka güneş koruyuculu ozon sütü sürülmelidir.

Ozon Kremi tamamen doğal olup hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez.

Selülit Önleyici Ozon Jeli

Zayıf veya kilolu heryaş grubundaki kadınlarda oluşabilecek selülit, vücuttaki kan dolaşımının zayıflamasına ve vücudun normalden fazla su tutmasını sağlar. Böylelikle, dokulara daha az oksijen gider. Bunun sonucunda cilt yüzeyi portakal kabuğu görünümünü  alır. Selüliti en etkili ve hızlı bir şekilde azaltma yöntemlerinden biri de masaj dır.  Selülit Önleyici Ozon Jeli, yüksek orandaki ozon içeriği sayesinde hücre yenilenmesine yardımcı olarak; diyet, egzersiz ve farklı zayıflama yöntemleriyle yok edilemeyen selülitin önlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde etkisi daha da arttırılmış olan ozon jeli,  cilde uyumlu ph derecesi ile yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

Selülit Önleyici Ozon Jeli masaj ile birlikte uygulandığı takdirde, cildin alt tabakasında bulunan elastin ve kolajen üretimini destekler, koruyucu ve yenileyici özelliği sayesinde; yağ boşaltımını tetikler, aynı zamanda da cildin sıkılaştırılmasını sağlar. Masajla birlikte kan dolaşımını daha da hızlandırır. Böylece,  vücutta biriken toksinlerin atılmasına, çatlakların önlenmesine yardımcı olur.

Selülit Önleyici Ozon Jeli içeriği selülit önleyici doğal yağlarla zenginleştirilerek etkisi daha da arttırılmıştır.

Selülit Önleyici Ozon Jeli; sabah ve akşam olmak üzere günde en az iki kez istenen bölgeye, aşağıdan yukarıya doğru parmak uçları ile masaj yaparak deriye iyice nüfuz edecek şekilde uygulanır. Veya dermoroller ile birlikte ürünü cildinize yedirerek daha kısa sürede selülitlerinizin azalmasını sağlayabilirsiniz.

Düzenli kullanıldığı takdirde 2 hafta sonra cilt yüzeyinde  gözle görülür bir şekilde düzelme sağlar.

Uygulama Bölgeleri; karın, kalça, bacaklar, sırt, kollar.

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir, yan etkisi yoktur. Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.Unutmayın! En etkili sonuca ulaşmak için doğru ve düzenli kullanım gereklidir...

Selülit Önleyici Ozon Jeli tamamen doğal olup hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez.

Anti-Aging  Ozon Kremi

Tüm hücreler yenilenmek için oksijene ihtiyaç duyar. Anti-Aging Ozon Kremi uygulandığı bölgeyi dezenfekte ederek toksinlerden arındırır, kolojen üretimini arttırır ve ozon sayesinde cildinize yüksek miktarda oksijen sağlar.

Anti-Aging krem her cilt tipi ve her yaş grubu için uygundur. Tüm yüz ve göz çevresi de dahil kullanılabilir. Erken yaşlarda kullanmaya başlamak, ileriki yaşlarda ciltte oluşabilecek kırışıklıklar, sarkmalar göz çevresinde oluşabilecek  morluk ve torbalanmaları önler.

Cildin doğal ihtiyacı olan B2-B6-C-D-E vitaminlerini içeriğinde bulundurur. Cilt kuruluğuna bağlı deri dökülmelerinin, çevresel dış etkenlerden ve sigara kullanımından meydana gelen ciltteki solgun ve mat görünüm, cilt tonundaki renk farklılarının giderilmesine yardımcı olur.

Anti-Aging Ozon Kremi, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temizlenmiş cilde masaj yaparak uygulanır.

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Ozonlu Masaj Jeli

Haftalar boyu laboratuvar ortamında ozona maruz bırakılarak zenginleştirilmiş saf zeytinyağı ve doğal yağlardan oluşan Ozonlu Masaj Jeli, yüksek oranda ozon içerir. İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde uygulandığı bölgeyi rahatlatır. Masajla birlikte kan dolaşımının hızlanmasına ve uygulanan bölgenin rahatlamasına yardımcı olur.

Geçici yada kronikleşmiş sızılarda hızlı ve etkili çözüm almanıza yardımcıdır. İyileşme sürecinin hızlanmasını kolaylaştırır. Stres kaynaklı durumlarda, kulunçlarda, kramplarda,spor  kazalarında, kas spazmlarında, vb. durumlarda kullanılır.

Ozonlu Masaj Jeli; istenilen bölgeye sabah ve akşam olmak üzere günde en az iki kez masaj yolu ile deriye iyice nüfuz edecek şekilde uygulanır. İlk kullanımdan itibaren 20 dk içinde rahatlama sağlar.

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Unutmayın! Doğru ve düzenli kullanım ile en etkili sonuca ulaşabilirsiniz...

Ozonlu Masaj Jeli tamamen doğal olup hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez.

Nemlendirici Ozon Kremi

Nemlendirici Ozon kremi, içerisindeki T2-L Complex  sayesinde  12 saat boyunca ciltteki nem oranının aynı seviyede kalmasını sağlar , böylece kuruluktan kaynaklanan kırışma sorunlarının önüne geçilmiş olur. Ürün, ciltte yağlı ve emilimi zor bir his bırakmadan  ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Cildin daha yumuşak, pürüzsüz, canlı ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Nemlendirici Ozon Kremi 12 saat boyunca nemlendirme sağlar. Cildin kurumasını engeller. Günlük bakım için idealdir. Tüm yaş grubu ve cilt tipleri için uygundur.

Erkekler için traştan sonra uygulandığında, rahatlama ,ciltte sağlıklı , parlak, canlı bir görünüm sağlar ve traştan dolayı ciltte oluşan tahribatı önlemede yardımcı olur.

Nemlendirici Ozon Kremi, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temizlenmiş cilde masaj yaparak uygulanır.?

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Ozonlu Güneş Koruyucu Süt

Hassas ciltleri güneşin zararlı etkilerinden korumak için çok yüksek koruma sağlayan UVA-UVB filtreleriyle formüle edilmiştir. Formülündeki E Vitamini ve ozon, güneşin zararlı etkilerine karşı narin ciltleri bir kalkan gibi koruma özelliğine sahiptir.

Hindistancevizi özü içeren yoğun nemlendirici özelliğe sahip formülü hassas ciltleri besler. Suya dayanıklı, hızlı emilen yapısı ve hindistancevizi kokusuna sahip Ozonlu Güneş Koruyucu Süt, ozon içeriği sayesinde hücre yenilenmesine yardımcı olarak güneşten gelen ve bizim için faydalı olan ışınların bertaraf edilmeden deri altına nüfuz etmesine yardımcı olur.

PH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasını kuvvetlendirir. Cildi pürüzsüzleştirir. Tüm cilt renkleri ve cilt tipleri için uygundur.  4 saat boyunca etkin koruma sağlar.

Soft kokusu ile rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkiye sahiptir.

 “Dünyayı Güneşin zararlı ışınlarından koruyan OZON ile siz de korunun.”

Kullanım Şekli:

Güneş Koruyucu Ozon Sütünü güneşe çıkmadan yarım saat önce deriye iyice nüfuz edecek şekilde sürünüz.

Makyaj altına da kullanılabilirsiniz.

Yan Etkiler:

Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Uyarılar/Önlemler:

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Göze temas ettirmekten kaçınınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir, yan etkisi yoktur.

Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir.Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Ozonlu Güneş Koruyucu Jel

Güneş öncesi ve sonrası cildi zararlı dış etkenlerden korur. Faydalı olan ışınların deri altına nüfuz etmesini sağlar.

Güneşin verdiği rengi muhafaza eder. A,C,E,B1,B2,B12 vitaminleri sayesinde ( doğal vitamin) DNA hasarına ve serbest radikallere karşı koruma sağlar.

Güneş Koruyucu Ozon Jelini çocuklarınızda da güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.” Güneş Koruyucu Ozon Jelini, cildinizi nemlendirmek ve hücre yenilemesini arttırmak için güneşlendikten sonra da kullanabilirsiniz.” Böylece, cildin doğal koruyucu tabakasını kuvvetlendirirsiniz. İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde hipoallerjenik etkiye sahiptir. Yüz bölgesi de dahil olmak üzere tüm cildinize uygulayabilirsiniz.

Makyaj altına da kullanılabilir.

Yan Etkiler:

Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Uyarılar/Önlemler:

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Göze temas ettirmekten kaçınınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir, yan etkisi yoktur.

Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehtididir.

Hassas ciltlerde kullan madan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Ozon Kapsülü

Saf zeytinyağı ve ozon içerir.  Ozon kapsülü adet düzensizliğini ortadan kaldırdığı gibi kadınsal hastalıkların çözümünü de kolaylaştırır. Dolayısıyla hamile kalmayı da kolaylaştırır. Anti-mikrobiyel dir ( bakteri, virüs, fungus gibi mikroorganizmaların gelişim ve üremelerini engellemede yardımcı olur) Anti-allerjik tir. Antiallerjik reaksiyonlara neden olan ajanların etkisini baskılar. Anti-kanserojen dir (kanser oluşumunu engellemede yardımcı olur) Menopoz sıkıntılarında etkilidir. Adet dönemlerinde yaşanan sancıların azalmasına yardımcı olur. Oksijen yetersizliğinden kaynaklanan sorunların giderilmesinde yardımcı olur. Sigaranın vücutta oluşturduğu zararlı etkilerin minimuma indirilmesinde fayda sağlar.  Yemekten sonra oluşan hazımsızlık, şişkinlik ve gaz sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur. Günlük yorgunluğunuzu alır, enerji verir. Vücuttaki doğal ağrıkesici etkenlerin ortaya çıkabilmesinde fayda sağlar. Güne daha zinde başlamanızı sağlar.

Düzenli kullanıldığı  taktirde, vücudunuzun ihtiyacı olan oksijen miktarını dengede tutmaya yardımcıdır.

Doktor onayı olmadan kullanılması sakıncalı durumlar;

İleri kan rahatsızlığı olanlar

Kan sulandırıcı kullananlar

Hipertiroidi olanlar

Pankreas sorunları yaşayanlar

İleri karaciğer rahatsızlığı olanlar

Sakal- Bıyık Besleyici Bakım Yağı

Sakal ve bıyığın düzenli kullanımda hızlı uzamasına ve gürleşmesine fayda sağlar. Daha parlak, canlı ve sağlıklı görünüm kazandırır. Aloe vera sayesinde cildi sakinleştirir ve yumuşaklık sağlar.

Kullanımı

Günde 2 kez sakal ve bıyığa gerekli miktarda sprey le uygulanarak yedirilir.

Uyarılar

Göze temas ettirmeyiniz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

Genital Daraltıcı ve Hijyen Spreyi

Doğum sebepli genişlemede tamamen bitkisel doğal içeriği ile daraltıcı etkiye sahiptir. Genital akıntı, koku , tahriş, mantarları içeriğindeki doğal ekstratlar sayesinde ilk kullanımdan itibaren ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımda kalıcı etkiye sahiptir.

Özel spreyi ile gerekli bölgeye günde 2 kez veya istenilen zamanda rahatlıkla uygulanabilir.

Kullanımı

Temizlenen genital bölgeye günde 2 kez farklı bölgelere temas edecek şekilde 6 sprey uygulanır.

Uyarılar

Göze temas ettirmeyiniz. Herhangi bir yan etki oluşması durumunda kullanımı bırakınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

Hemo-fis Onarıcı Sprey ( Hemoroid (Basur)- Fissür)

Hemo-fis Onarıcı Sprey, uygulandığı bölgeyi dezenfekte ederek koruyucu bir film tabaka oluşturur. Uygulandığı bölgedeki dolaşımı hızlandırır ve kurutur. İlk kullanımdan itibaren rahatlatır. Düzenli kullanımda tamamen onarır.

Kullanımı

En az günde 3 kez istenilen bölgeye 4 sprey uygulanır.

Uyarılar

Göze temas ettirmeyiniz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

Kaş- Kirpik Besleyici

İçeriğindeki argan yağı sayesinde yüksek E vitamini içerir. Vücudun yapıtaşlarını oluşturan doğal asitler açısından zengindir. Hızlıca emilim sağlar. Kaş ve kirpik köklerini güçlendirerek hızlı uzama ve gürleşme sağlar. İçerisinde bitkisel yağlar da bulunmaktadır. Uygulanması basittir. Günlük kullanıma uygundur.

Gözde yanma hissi oluşturmaz. Yatmadan önce kullanılması daha uygundur.

Saç Bakım Ozon Jeli

Saç Bakım Ozon Jeli, yüksek orandaki ozon içeriği sayesinde, saç derisini ve köklerini derinlemesine temizler bakterilerden arındırır, yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saçlara doğal canlılık ve parlaklık verir , daha dolgun bir görünüm kazandırır. İnce saç tüylerinin direncini arttırır güçlendirir ve böylece saç kırılmalarını önler. İçeriğindeki doğal yağlar ile etkisi daha da arttırılmış olan ozon jeli sorunlu olsun ya da olmasın tüm saç tiplerine uygundur. pH değeri saç derisine uygun olup, ciltte herhangi bir alerji ya da tahrişe neden olmaz. Kepeğe ve saç dökülmesine karşı ilk kullanımdan itibaren etkilidir.

Kullanım Şekli

Saç Bakım Ozon Jeli, öncelikle dökülmenin yaşandığı bölge ve çevresi olmak üzere tüm saç derisine parmak uçları ile masaj yaparak uygulanır. Yaklaşık beş dakika dairesel hareketlerle, hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir. Bone takılarak bir saat bekletilir ve saçlar ozonlu şampuan ile yıkanır.

Düzenli olarak haftada en az bir kez tekrarlanır. Yaşanılan saç sorununun durumuna göre haftada 3-4 kez tekrarlanması önerilir.

Yan Etkiler

Hiçbir yan etkisi yoktur.

 

Uyarılar/Önlemler

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Göze temas ettirmekten kaçınınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir.

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Unutmayın! En etkili sonuca ulaşmak için doğru ve düzenli kullanım gereklidir...

Saç Bakım Ozon Jeli tamamen doğal olup hiçbir katkı maddesi içermez.

 

Ozonlu Saç Bakım Şampuanı (Kadın ve Erkek)

Hücre yenilenebilmek için öncelikle oksijene ihtiyaç duyar. Ozonlu şampuan, yüksek ozon seviyesiyle saç köklerine, gereken oksijen miktarını sağlar.

Ozon ve bitkisel özler içeren doğal saç bakım şampuanıdır.

İlk kullanımdan itibaren kepeğe ve saç dökülmesine karşı etkilidir.

İçeriğinde bulunan ozon ile güçlendirilmiş, bitki ekstraktlarından oluşan özel bir formüle sahiptir. Saç derisinde oksijenlenmeyi arttırarak ,saç derisinin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı olur böylece  saç derisi problemlerini ortadan kaldırır ve saçların hızlı , sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.Saçlara ışıltı ve parlaklık kazandırır.Parfüm içermez.

İçeriğinde bulunan bitkisel ekstraktlar sayesinde saçları nemlendirir, hacim verir.

Saçı ve saç derisini güneş, rüzgar, boya vb… gibi dış etkenlere karşı korur.

Saç köklerindeki ince tüyleri kalınlaştırır.

Günlük kullanıma uygundur.

Tüm saç tipler içindir.

Kesin ve etkili sonuç için Saç Bakım Ozon Jeli ile kullanımı önerilir.

 

Kullanım Şekli

Saçınızı Dr.Serosh Saç Bakım Şampuanı ile yıkayınız. İkinci kullanımda içerdiği ozon ve vitaminlerin daha etkili olabilmesi için, saç derisine yumuşak hareketlerle masaj yaparak 5 dakika bekletip durulayınız. Kullanım süresince başka şampuan ya da sabun kullanmayınız. Haftada 2-3  kez uygulayınız.

Not: Saçlarınızda boyadan dolayı oluşan yıpranma fazla ise sadece saç uçlarınıza ozonlu saç bakım serumu  uygulayabilirsiniz.

Yan Etkiler

Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Uyarılar/Önlemler

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Göze temas ettirmekten kaçınınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir.